Jak nakupovat

Jak nakupovat
 

Nakupování v našem e-shopu je velmi pohodlné, rychlé a jednoduché. Jednoduše si vyberte zboží a klikněte na tlačítko Koupit. Poté se můžete pomocí tlačítka Pokračovat v nákupu vrátit do seznamu zboží a přidat tak k objednávce další zboží. Po dokončení výběru označíte Způsob dopravy (Česká pošta - balík do ruky) a Způsob platby, případně vepíšete do políčka slevový kupón/dárkový šek kód slevového kupónu a kliknete na políčko Objednat. Poté vyplníte informace o dodací adrese pro doručení zásilky, potvrdíte souhlas s obchodními podmínkami  a kliknete na políčko Odeslat objednávku. Obvykle do několika minut, obdržíte na vámi zadanou e-mailovou adresu potvrzení o přijetí objednávky s dalšími informacemi.

Doba dodání

Dodací lhůta objednaného zboží bude dle dostupnosti a provozních možností dodavatele dodáno v co nejkratší době poštou, obvykle do 3-5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. V případě prodloužení dodací lhůty bude kupující včas informován. Zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad. Při převzetí zboží doporučujeme zkontrolovat mechanické poškození obalu výrobku.

Zásilka bude odeslána na adresu uvedenou v objednávce. Zboží je přepravováno pomocí České pošty službou Balík do ruky. V případě, že Vás doručovatel zásilky nezastihne na Vaší adrese, zanechá na místě (ve schránce) oznámení o uložení zásilky na Vaší poště, kde si je možno zásilku osobně vyzvednout, popřípadě se můžete s poštou telefonicky dohodnout o opakovaném doručení zásilky v určitou dobu. Opakované doručení je pošta povinna realizovat zdarma.